About Us

 • 0

  Tamamlanan Projeler

 • 0

  Şirket Müşterileri

 • 0

  Profesyonel Çalışanlar

 • 0+

  Şirket Ödülleri

9.7

Customer Rating

Bir Sebebin var

Sadece Bizi Seçin

Projenizi farklı mimarlık ve Mühendislik firmaları arasında bölme görevini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. İlk eskizlerden son inşaata kadar sizin için Bakım onarım, Test , tasarım ve yapım hizmetleri sunan bir şirketiz.

DiverjansMühendislik , tüm müşteri değer zincirini kapsayan birinci sınıf yeteneklere sahip, özel sektöre ait, uluslararası odaklı bir mühendislik kuruluşudur. Dünyanın en prestijli kamu ve özel kuruluşlarından bazıları için tek kaynaklı çözümler sunan tüm mühendislik, inşaat ve varlık yönetimi hizmetlerini içeren entegre bir iş modeli yürütüyoruz.

Performans mükemmelliği...

Diverjans Mühendislik, Excellence Plus performansına dayalı bir kültür geliştirmeye kendini adamıştır. Grup, küresel olarak tüm faaliyetlerinde esnek hedefler belirler ve Excellence Plus performansının dört unsurunu - Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Sorumlu Davranış, İnsan Gelişimi - uygulayarak tüm paydaşlar için ilk tercih edilen şirket olma vizyonunu gerçekleştirecektir. inşaat sektörüyle eşanlamlı olan kötü uygulamalara meydan okuyun ve bunları değiştirin ve dünya lideri işletmelerle birlikte rekabet edin.
Tanıtmama izin ver

Şirketimiz...

Diverjans Mühendislik ailesi, kalıcı ilişkiler ve projeler inşa ediyor. Çalıştığımız topluluklarda güvenli ortamlar ve çevre dostu çözümler inşa ediyoruz. En önemlisi, her şeyi her yerde inşa etmemizi sağlayan güçlü ilişkiler kuruyoruz. İş ne olursa olsun, inşa etmenin ötesine geçiyoruz.

Dünyanın Lider Endüstrisi
Şirket

30Yılların Deneyimi

Client Focus

Our approach is led by an unwavering focus on fully understanding the needs of clients and delivering on our promises, regardless of the scale or complexity of the challenge in hand. Working collaboratively with our clients, we develop bespoke teams and solutions from concept through every stage of the project to completion, ensuring the best expertise and resources are deployed to achieve the required time, cost, quality, safety and sustainability outcomes.

Responsible Behaviour

We take our duty to act responsibly at all times very seriously through proactively managing the impacts of our activities on the environment, our people and the communities in which we operate. We work according to the guiding principles of our founding shareholders and by complying with the high standards set out in our Global Code of Conduct. In particular, we place the safety of those involved in or affected by our operations as our core organisational value, aiming to eliminate all accidents on our projects by 2020. We also take a leading role in driving change across our industry by seeking ways to reduce the effect of our operations on the environment through modernisation of traditional construction methods and practices.

Alan Michaelis

Chief Executive

James Hind

Finance Director

Venu Raju

Engineering Director

Paul Withers

Senior Independent Director

Chris Girling

Independent Director

Nancy Moore

Independent Director

Kerry Porritt

Company Secretary

Mark Hill

Non-executive Chairman